Adrasan nerede? Adrasan'a nasıl gidilir ? Adrasan yol tarifi, Adrasan google harita.

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km. Yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Otobüs ile geliyorsanız size tavsiyemiz. Varsa kumluca ya giden otobüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Gurhan Bungolov’a gelebilirsiniz.

Yada Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Gürhan Bungolov’a gelebilirsiniz.

Uçakla geliyorsanız;

Antalya’ya indikten sonra isterseniz havalimanının taksisini veya daha önceden haber verirseniz bizim yönlendireceğimiz bir taksiyle transferinizi yapabilirsiniz.

 Toplu taşıma araçlarıyla:

Antalya otogarına havaş veya belediye otobusüyle gidebilisiniz. Otogara indiğinizde hemen yandaki  ilçeler terminalinden Kumluca ilçesine her yarım saatte bir kalkan minibüslerle Adrasan sapağında (Kumluca bölge trafik amirliği) inerek Adrasan Tur veya taksilerle Gürhan Bungalov’a gelebilirsiniz.

Özel arabanızla geliyorsanız;

Antalya’dan Kemer istikametini takip edip , Kemerden sonra Çamyuva , Tekirova, Ulupınar, Çıralı ve Olympos-Adrasan sağağını da geçtikten sonra 7 km ilerleyip Adrasan sapağından sapıyorsunuz. 9 km ilerleyip yolun sonundan sağ dönüp sahil tabelalarını 2km takip ediyorsunuz.  Çakmak camisinden sola dönüp (Ortada kavak ağaçı mevcut) 2km ilerledikten sonra deniz ile derenin birleştiği yerde. Gurhan bungalov tabelasını yolun sağında göreceksiniz.

Not:

–       Misafirlerimizin imkanları doğrultusunda araba ile gelmesini tavsiye ederiz.

–       Antalya’dan  Adrasa na taksi yerine araba kiralama alternatifini de düşünebilirsiniz.

–       Dilerseniz kiralık araba için tesisimizden bilgi alabilirsiniz.

Adrasan da akaryakıt istasyonu banka, ATM , bulunmamaktadır.

SİZ EN İYİSİ BAVULUNUZU TOPLAYIN BİZE TATİLE GELİN 🙂