Adrasan apartev

Antalya Adrasan’da kiralık ev mi arıyorsunuz? Günlük, haftalık veya aylık kiralayabileceğiniz apart evlerde uygun fiyatlarla tatil mümkün.  Gürhan Apart evleri sahile yakınlığı ile misafirlerimiz tarafından tavsiye edilen apart evler arasındadır.

Adrasan sahiline 10 mt mesafede olan Adrasan Gürhan apart evlerimizde sizi ağırlamaktan keyif duyarız. Adrasan’da apartev arayanlar için en iyi konumda bulunan evlerimizden birkaç adımla sahile denize inebilirsiniz. Gürhan’ın apart evleri geniş bahçesi, denize yakınlığı ve ekonomik fiyatlarıyla tatilcileri memnun ediyor.

Gürhan Apart evlerinde ailenizle arkadaşlarınızla çok uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Kendi evinizde kendi mutfağınızda istediğiniz yemeği yapabilir keyifle yiyebilirsiniz. Bahçemizde bulunan hamaklar ve mangal hizmetinize sunulmuştur.

Adrasan’da tatil yapmanın en uygun yollarından biri olan apart evlerde tatil Adrasan Gürhan Bungalov apart evlerinde en iyi konumda tatil yapmanın adresi. Apart ağaç evlerde tatil için lütfen bizi arayınız. Bungalov ağaç evlerimizde apartev otel imkanı sunmaktayız.

Adrasan sahilinde denize en yakın apart hoteli arıyorsanız tam yerindesiniz. Apart evlerimiz uygun fiyatlarıyla sizleri Antalya’ya tatile davet ediyor.

Antalya Adrasan’da apartev arayanları Gürhan apart evlerine bekliyoruz.